Oznanila, 8. maj 2016

V nedeljo, 8. maja, je nedelja, ko se prvič še posebej spominjamo tednika Družina.

Roke-dela-usmiljenja-družinaOd 9. maja do 15. maja poteka teden družine pod naslovom: Družina – tukaj je usmiljenje doma. Sporočilo tedna družine: Družina je prvi kraj, kjer obdarjeni z darovi Svetega Duha živimo telesna in duhovna dela usmiljenja. Letos obhajamo teden družine v času priprave na binkoštni praznik.

Srečanje ŽPS je v ponedeljek, 9. maja, ob 20h v Marijinem domu.

Srečanje za botre in birmance je v četrtek, 12. maja, ob 19h v Marijinem domu. Srečanje je skupno za botre in birmance. Med nami bo gostja, ga. Polona Vesel Mušič, ki nam bo predstavila pomembno vlogo botra v spremljanju birmanca v življenju.

Skavtski petek, sodelovanje skavtov pri sv. maši je 13. maja. Skavtske obljube pa bodo v nedeljo, 29. maja, ob 11h.

Srečanje ministrantov – ministrantski kviz za našo dekanijo bo v soboto, 14. maja, od 9h do 12h na Rakovniku.

About

View all posts by