Verouk

Obvestilo za novo veroučno leto 2018 – 2019

Vpis otrok k verouku za prvi razred in v višje razrede bo v petek, 7. septembra, od 15h do 19h in v soboto, 8. septembra, od 9h do 12h in 15h do 18:30.

Pri vpisu otroka boste dobili potrebne učbenike, delovne zvezke,  liturgične zvezke in prispevali dar za katehezo. Učbenike si lahko sposodite tudi od starejših otrok, pozorni bodite le na naslov učbenika (št. učbenika je lahko še iz obdobja osemletke). Delovni in liturgični zvezek pa je vsako leto nov za vsakega otroka.

Celoletni prispevek za verouk s katerim se povrne potne stroške katehehistinjam, dar za katehetsko uro, ogrevanje in vzdrževanje prostorov je: 25 € za prvega otroka, 20 € za drugega in 15 € za tretjega otroka.

Jožef  Poje,  župnik

VEROUK    BREZOVICA   2018/2019

PRVI TERMIN DRUGI TERMIN
1. r. Torek ob 17hMartina Jerina

Učilnica Marije Goretti – 1. nadstropje
Četrtek ob 17hMateja Seliškar

Učilnica A. M. Slomšek  – spodaj levo
Liturgični zvezek – 4€
2. r. Ponedeljek ob 17hMateja Seliškar

Učilnica A. M. Slomšek  – spodaj levo

Četrtek ob 17h – Darja Pleško

Učilnica Marije Goretti – 1. nadstropje

Delovni zvezek: PRAZNUJEMO Z JEZUSOM – 10€   in   Liturgični zvezek – 4€
3. r. Ponedeljek ob 17h – g. župnik

Torek 17h – g. župnik

Delovni zvezek: KRISTJANI PRAZNUJEMO SKUPAJ – 10€   in   Liturgični zvezek – 4€
4. r. Torek ob 17hKarmen Rus

Četrtek ob 17hAna Kodba
Učilnica Lojze Grozde – spodaj desno
Učbenik: POT V SREČNO ŽIVLJENJE – 9€,   Delovni zvezek: POT V SREČNO ŽIVLJENJE – 5€   in  Liturgični zvezek – 4€
5. r. Ponedeljek 17hMarija Dular Kepic

Četrtek 18hMarija Dular Kepic

Antonova dvorana

Učbenik: ZNAMENJA NA POTI K BOGU – 9€,   Delovni zvezek: ZNAMENJA NA POTI K BOGU – 5€  in   Liturgični zvezek – 4€
6. r. Ponedeljek ob 18hMarija Dular Kepic

Četrtek ob 17hMarija Dular Kepic

Antonova dvorana

Učbenik: SKUPAJ V NOVI SVET – 9€,   Delovni zvezek: SKUPAJ V NOVI SVET – 5€  in  Liturgični zvezek – 4€
7. r. Ponedeljek ob 16hMarija Dular Kepic

Četrtek ob 15hMarija Dular Kepic

Antonova dvorana

Učbenik: KDO JE TA? – 9€,   Delovni zvezek: KDO JE TA? – 5€   in   Liturgični zvezek – 4€
8. r. Ponedeljek ob 15hMarija Dular Kepic

Četrtek ob 16hMarija Dular Kepic

Antonova dvorana

Učbenik: V ŽIVLJENJE – 9€,   Delovni zvezek: V ŽIVLJENJE – 5€  in  Liturgični zvezek – 4€
9. r. Ponedeljek ob 16hg. župnik

Torek ob 18hg. župnik

Učilnica Lojze Grozde – spodaj desno

Učbenik: PRIDI SVETI DUH – 9€,   Liturgični zvezek – 4€  in   navaden šolski zvezek s črtami
Veroučna prijavnica 2018-2019

Ker je v času veroučnih ur veliko prometa, je sprejet dogovor o enosmernem prometu – po Starovaški cesti od cerkve do Marijinega doma (kjer lahko otrok izstopi iz avta, ali se ga kar počaka po končani uri) in nato takoj za župniščem zavijete levo da pridete na Brezovško cesto, ki vas levo odpelje zopet do Tržaške. Ta dogovor o enosmernem prometu velja le za čas verouka in samo od parkirišča pri pokopališču navzgor.

Na željo stanovalcev, ki živijo ob omenjenih cestah in se s to ureditvijo prometa tudi strinjajo, vas prosim tudi za primerno hitrost, saj so ob cesti lahko majhni otroci, ker so njihova dvorišča in izvozi vezani na te ceste. Hvala za razumevanje.

Lepo vas pozdravljam,
Jožef Poje, župnik