Oznanila – 32. nedelja med letom – 12. november 2023

Vsak petek je po sveti maši na Brezovici tiho češčenje Najsvetejšega do 20.00 – v tem času je tudi priložnost za sveto spoved.

Vsako tretjo nedeljo mesecu je na Logu v kapeli sveta maša ob 8.00.

LITURGIJA V ŽUPNIJSKEM OBČESTVU – sobota, 18. november 2023, Zavod sv. Stanislava v Šentvidu, od 9.00 do 13.00. To je kraj in priložnost, kjer se lahko srečamo pastoralni sodelavci iz cele škofije, si podelimo vtise iz naših župnij, utrip dela, osebne izkušnje, dobre prakse… Za kavo, rogljičke in dobro kosilo poskrbljeno.

Sobota, 25. november, ob 16.30 – Kulturni dom Jakoba Trobca, Polhov Gradec: ob desetletnici smrti akademika, dr. Jožeta Trontlja okrogla miza z naslovom: Vprašanja ob koncu življenja. Z dr. Borutom Ošlajem, dr. Urhom Grošljem in dr. Jadranko Buturović Ponikvar se bo pogovarjala zdravnica Meta Rus. Okrogli mizi bo sledil spominski večer s kulturnim programom ob pogovoru s Tatjano Trontelj.

About

View all posts by