Oznanila – 3. nedelja med letom – 23. januar 2022

Nedelja, 30. januar, peš romanje na Vrhniko, odhod z Brezovice je ob 12.00, sv. maša na Vrhniki, v cerkvi spreobrnitve apostola Pavla, ob 16.00.

Priprava na zakon preko spleta od 4. do 6. februarja 2022 v Ignacijevem domu duhovnost. Zaročenci se lahko prijavijo preko spleta ali pa na e-naslovu pripravanazakon@ignacijevdom.si. Več informacij o pripravi je na spletu. Na njem najdete tudi odmeve na pripravo.

VABILO

Škofijska klasična gimnazija in Jegličev dijaški dom virtualno odpirata svoja vrata bodočim dijakom in vsem, ki vas zanimata dijaško življenje in delo v Zavodu sv. Stanislava, v soboto, 29. januarja 2022. Ob 9. uri se bo začel spletni dogodek, ki bo trajal do 11. ure.

Toplo vabljeni tudi na niz srečanj, na katerih bodo podrobneje predstavljena posamezna področja delovanja gimnazije in dijaškega doma. Ti spletni dogodki  se bodo zvrstili ob večerih med dnevom odprtih vrat in informativnimi dnevi, ki bodo 11. in 12. februarja 2022.

About

View all posts by