Oznanila, 3. julij 2016

marijaTridnevna priprava na obisk kipa fatimske Matere Božje bo od ponedeljka, 4.7., do srede, 6.7., vsak večer pri sveti maši v cerkvi na Brezovici.

Marijin kip bomo sprejeli  v naši župniji v četrtek, 7. julija. Ob 7.30 bo sprejem na parkirišču nasproti pokopališča, od koder bomo v procesiji odšli v cerkev. Ob 8h bo sveta maša, po maši pa litanije Matere Božje in posvetitev celotne župnije njenemu varstvu in njeni priprošnji.

Po maši bomo Marijo pospremili do parkirišča, kjer bo njen odhod v naslednjo župnijo. Lepo povabljeni!

V nedeljo, 10. julija, bo ob 10h prvo sveto obhajilo za enega otroka, ki je bil zaradi bolezni v času rednega svetega obhajila v bolnišnici. Z molitvijo se spomnimo njega in njegovih staršev.