Oznanila, 3.7.2017

Na prvi petek v mesecu juliju, 7.7., bom obiskal starejše in bolne na domu. Ob 15h bo na Brezovici molitev rožnega venca Božjega usmiljenja. Zvečer po maši oblikuje molitev pred Najsvetejšim soseska Dragomer.

Na prvo soboto, 8.7., zvečer, je pred sv. mašo molitev rožnega venca, po maši pa litanije Matere Božje. To je liturgično prva sobota v mesecu.

Zlata maša gospoda Marjana Peklaja:
Na zlato mašo se bomo pripravljali z tridnevnico, ki jo bomo začeli v četrtek, 6.7. Sveto mašo zjutraj ob 8h bo daroval naš rojak, g. Simon Kvaternik. Drugi dan tridnevne priprave je na prvi petek in tretji dan na prvo soboto, 8.7., ko bo sveto mašo ob 19h daroval naš rojak g. Gregor Kunej.

Slovesnost zlate maše, ob somaševanju domačih duhovnikov bomo obhajali v nedeljo, 9. julija, ob 10h na Brezovici.
Ob tej priložnosti vabim narodne noše in vsa društva, ki delujejo v naši župniji k skupnemu praznovanju. Gospodinje tudi naprošam za pecivo in ostale dobrote, da se po sv. maši skupaj zadržimo in poveselimo z zlatomašnikom pred cerkvijo. Pecivo lahko prinesete v soboto po maši ali na dan svete maše v župnišče.

 

About

View all posts by