Oznanila – 29. nedelja med letom – 28. oktober 2023

Ponedeljek, 23. oktober, srečanje animatorjev ob 20.00 v Marijinem domu. Povabljeni novi animatorji, tudi iz devetega razreda.

Sreda, 25. oktober, deveta obletnica smrti župnika g. Jožeta Gregoriča. Obletna sveta maša bo v petek zvečer. Lepo povabljeni.

V času nedosegljivosti domačega župnika pokličite g. Mirota Šlibarja, na Dobrovi, na telefon: 031 613 378.

Zoom večeri z naslovom Človekova identiteta pred izzivom

Predavanja, ki jih pripravljamo z Inštitutom Integrum, nadaljujejo sklop srečanj “Temeljna človekova identiteta”, ki so potekala v sodelovanju z organizacijo Person & Identity. Namenjena so katehetom, pedagoškim delavcem in staršem. Sklenili jih bomo s katehetskim simpozijem (5.-7. 2. 2024), na katerem bomo iskali pot, kako na tematiko odgovoriti v katehezi.

23. oktober 2023 ob 20.00 – Okrogla miza “Odziv staršev, pedagogov, katehetov na krizo identitete”

Spletna prijavnica

_______________________________________________

V Ignacijevem domu duhovnosti bo priprava na zakon preko spleta od 3. do 5. novembra 2023. Zaročenci se lahko prijavijo preko spleta ali pa na e-naslovu pripravanazakon@ignacijevdom.si. Več informacij o pripravi je na spletu. Na njem najdete tudi odmeve na pripravo.