Oznanila, 27.11.2016

Ves adventni čas bo vsak delavnik ob 6h zjutraj molitev hvalnic. Lepo povabljeni, da se z molitvijo pripravljamo na Gospodov prihod.

Na prvi petek v decembru, 2.12., bom obiskal starejše in bolne na domu. Ob uri Jezusove smrti, ob 15h, bo v cerkvi na Brezovici rožni venec Božjega usmiljenja.

Po sveti maši bo molitev pred Najsvetejšim do 20:30. Molitev pripravlja in oblikuje zakonska skupina iz Vnanjih Goric. Med molitvijo bo priložnost za sveto spoved. Zaključek molitve bo z litanijami Srca Jezusovega in z blagoslovom.

Na prvo soboto v septembru, 3.12., bo od 8:00 do 12:00 srečanje za birmance na Brezovici v Marijinem domu. Med nami bosta zakonca Sokol. Spregovorila bosta o teologiji telesa za mlade.

20-to obletnico Mešanega pevskega zbora Brezovica bomo obeležili z zahvalno mašo in koncertom v soboto, 3.12.2016, ob 19:00 v cerkvi na Brezovici. To bo hvaležen spomin na vse, ki so se v preteklosti prizadevali za lepoto bogoslužja in nam zapustili duhovno in glasbeno bogastvo ter spodbuda, da bi zaklad glasbe zmogli posredovati novim rodovom.
Pred sv. mašo na prvo soboto bo ob 18:15 molitev rožnega venca s premišljevanjem Svetega pisma in pred sv. mašo litanije Matere Božje.

KUD KOSEC  vabi na božično novoletni koncert, ki bo v nedeljo, 04.12.2016, ob 18.00 v cerkvi Sv. Janeza Krstnika na Logu.

About

View all posts by