Oznanila, 24. april 2016

Verouka prihodnji teden ni. Ponovno začnemo verouk v torek, 3.5.

Sveti-Marko

V ponedeljek, 25.4.,  na Brezovici ni svete maše. Ta dan je Markova procesija ob 19h v Vnanjih Goricah. Po procesiji je sv. maša na Gulču. To je prošnji dan za sosesko Vnanje Gorice. Povabljeni pa prav vsi župljani. Prosimo za blagoslov našega dela in življenja.

 

Zahvalna sv. maša bo za starše in prvoobhajancev je v torek, 26. aprila, ob 19h na Brezovici.

 

Prihodnja nedelja je prva v mesecu maju. Nabirka pri maši bo namenjena za dokončanje del na koru.
Orgle so narejene. V torek ta teden se začne gradnja stojišč za pevce na koru. Mizarska dela bodo potekala vsaj en teden. Nato bo sledi gradnja talnega gretja in razvod elektroinštalacij. Po položitvi pohodne talne obloge, ko so vsa dela na koru zaključena, sledi še dokončno uglaševanje orgel.

About

View all posts by