Oznanila – velika nedelja – Velika noč – 9. april 2022

Blagoslovljene velikonočne praznike!

Ponedeljek, 10. april, velikonočni ponedeljek. Sveti maši sta ob 8.00 in ob 10.00 na Brezovici.

Torek, 11. april, verouk samo je za birmance. Prav tako v sredo. Vsi ostali razredi začnejo verouk en teden kasneje, po beli nedelji.

Zavod Neplodnost in najina rodovitnost je prvi katoliški zavod, ki je namenjen zakoncem, ki se soočajo s preizkušnjo, ko otroka ni in ni. Sedež zavoda je pri frančiškanih v Mariboru.
Se soočata s preizkušnjo, ko otroka ni in ni? Potem sta lepo vabljena na uvodno srečanje NOVE ZAKONSKE SKUPINE ZA PARE, KI HREPENIJO PO POTOMSTVU. Srečanje bo v torek, 11.aprila ob 19.45 v Preski pri Medvodah (župnijski prostori).

Nedelja, 16. april, bela nedelja, ob 15.00 je na Brezovici zaobljubljena protipotresna procesija. Popoldan ni svete maše, ker bodo že dopoldan, ampak le zaobljubljena molitev.

Nedelja, 16. april, ob 19.00 je na Brezovici v cerkvi ponovitev magistrskega koncerta Canticum novum zborovodkinje Viktorije Celarc ob zaključku študija glasbe pod mentorstvom prof. Marka Vatovca. Pel bo priložnostni zbor, orgle: Tine Likovič.
Lepo povabljeni!