Oznanila – 2. velikonočna nedelja – 16. april 2022

Nedelja, 16. april, bela nedelja, ob 15.00 je na Brezovici zaobljubljena protipotresna procesija. Popoldan ni svete maše, ker bodo že dopoldan, ampak le zaobljubljena molitev.

Nedelja, 16. april, ob 19.00 je na Brezovici v cerkvi ponovitev magistrskega koncerta Canticum novum zborovodkinje Viktorije Celarc ob zaključku študija glasbe pod mentorstvom prof. Marka Vatovca. Pel bo priložnostni zbor, orgle: Tine Likovič.

Sreda, 19. april, ob 19.30, koncert, ki ga pripravljajo učenci ter dijaki oddelka za orgle in harmoniko Konservatorija za glasbo in balet Ljubljana v Župnijski cerkvi sv. Antona puščavnika.

Petek, 21. april, po sv. maši ob 19.30, taizejske molitve na Brezovici ob obisku bratov iz Taizeja. Molitev ni namenjena le mladim, ampak ste nanjo povabljeni prav vsi!

V Ignacijevem domu duhovnosti bo priprava na zakon preko spleta od 5. do 7. maja 2023.  Zaročenci se lahko prijavijo preko spleta ali pa na e-naslovu pripravanazakon@ignacijevdom.si. Več informacij o pripravi je na spletu.

About

View all posts by