Oznanila – prva adventna nedelja – 27. november 2022

Nedelja, 27. november, ob 16.00 na Viču srečanje članov ŽPS in vseh drugih, ki vas zanima delo stalnih diakonov v pomoči župniji. srečanje je za vso dekanijo. Med nami bosta zakonca Koprivec. Boštjan Koprivec je tudi stalni diakon, oče in mož in bo iz svoje izkušnje spregovoril o izzivih pri sodelovanju laikov in diakonov v pomoči duhovnikom v župniji v prihodnje.

Petek, 2. december, prvi petek, ob 15.00 je na Brezovici molitev rožnega venca Božjega usmiljenja. Zvečer ob 19.00 je srečanje birmancev pri sveti maši.

Po sveti maši bo molitev pred Najsvetejšim do 20.30. Obisk starejših in bolnih na domu ne bo na prvipetek ampak v petek, 16. decembra, pred praznikom Jezusovega rojstva

Sobota, 3. december, od 10.00 do 11.30 je srečanje za ministrante na Brezovici.

Sobota, 3. december, prva sobota, zvečer pred sv. mašo molitev rožnega venca pred Najsvetejšim.