Oznanila, 7.5.2017

BIRMANCI – STARŠI – BOTRI

Drugi del birmanske devetdnevnice je od torka do petka.
Srečanje za vse birmance, starše in botre s škofom birmovalcem, g. Antonom Sresom, je v torek, 9.5., ob 18h v cerkvi. 
Nato se devetdnevnica nadaljuje še v četrtek in petek, vsak dan ob 19h. Birmanci so vse te dni spredaj, na stolih. Sveta birma je v soboto ob 10h.

Krstna nedelja je v nedeljo, 14.5. ob 10h.

Skavtski petek, sodelovanje skavtov pri sv. maši, je 12.5, to je zadnji dan birmanske devetdnevnice.

PRITRKOVALSKI TABOR – pritrkovalci iz Lokavca in Ajdovščine organizirajo tabor za nove pritrkovalce od 9. do 16. julija 2017. Več na povezavi http://pritrkovalec.si/wp-content/uploads/2017/04/PRITRKOVALSKI-TABOR-VABILO-page0001.jpg

Kateheza Dobrega pastirja – Začel se bo nov ciklus izobraževanj Kateheze Dobrega pastirja. Izobraževanje je namenjeno staršem, duhovnikom, katehistom in vsem, ki želijo spoznati, kako na preprost način posredovati velike skrivnosti krščanske vere otrokom in skupaj z njimi vstopiti v Božje kraljestvo. Več informacij dobite na spletu: http://ursulinke.rkc.si/kateheza-dobrega-pastirja/ ali pri s. Darjani Toman: tel. 041 901 147; e-naslov: darjana.toman@rkc.si

About

View all posts by