Oznanila, 14.5.2017

Srečanje ŽPS je v ponedeljek, 15.5.,  po večerni sv. maši ob 19:40.

Orgelska maša je v petek, 19.5., na Brezovici ob 19h.

Ministrantski kviz je v soboto, 20.5., ob 9h na Rakovniku.

Blagoslov motorjev in štirikolesnikov je v nedeljo, 21.5., po maši ob 11h. Že pri maši ob 10h bomo prosili za blagoslov in varstvo v prometu. Naj bo to dan prošnje za pravi odnos do prometnih sredstev, da bodo nam in drugim vedno v veselje in zadovoljstvo.

ZA MLADEpred binkoštnim praznikom
Večer slavljenja, pričevanja in adoracije bo v četrtek, 1. junija 2017, ob 20.00 v cerkvi sv. Stanislava (Zavod sv. Stanislava, Štula 23, Ljubljana Šentvid). Za birmance, ki so zakrament birme že prejeli, srednješolce, študente, mlade v poklicih

Namen večera je podoživeti izkušnjo prve Cerkve, ko so apostoli skupaj z Marijo v dvorani zadnje večerje pričakovali prihod Svetega Duha (prim. Apd 1,14) in v moči prejetega daru veselo živeli prejete karizme ter pogumno oznanjevali Jezusovo vstajenje (prim. Apd 2,4).

 

About

View all posts by