Oznanila, 20.5.2017

Slavnostni koncert ob 35. obletnici ustanovitve Pihalnega orkestra Ljubljana Vič, nedelja, 21. maja 2017, ob 20. uri v Antonovem domu na Tržaški 85 v Ljubljani. Kot solistka se  bo  pridružila Eva Černe.

V ponedeljek je prošnji dan na Logu. Procesija se začne ob 19h pri trgovini na Logu in bo potekala po cesti do cerkve sv. Janeza Krstnika, kjer je sveta maša.

V torek je prošnji dan na Brezovici.

V sredo je prošnji dan v Dragomerju. Procesija se ob 19h začne pri križu v Dragomerju  in bo potekala do cerkve sv. Lovrenca, kjer je sveta maša.

V torek, na dan ljubezni, bodo ob 18h pred Marijinim domom zapeli pevci mladinskega pevskega zbora in mešanega pevskega zbora Brezovica.

V sredo so še zadnjič v tem šolskem letu svetopisemske urice, ob 17:30, v Marijinem domu.

Skavtske obljube so v nedeljo, 28.5., ob 11:30 v Podlipi.

ROMARSKI SHOD OB PRAZNIKU MARIJE POMOČNICE, Rakovnik
Sobota, molitveni dan za duhovne poklice ob 9.00.
Rožni venec in molitvena ura ob 11.00 sveta maša (vodi: Janez Potočnik,salezijanski inšpektor)
Ob 20.00 vigilija: sv. maša pri lurški kapeli in procesija z lučkami (vodi: p. Ivan Bresciani, jezuitski provincial).
Ob 22.00 nočno bdenje z adoracijo.
Ob 00.30 sveta maša in zaključek bdenja.
Nedelja, osrednji romarski shod ob 15.00 – procesija s kipom Marije Pomočnice in sv. maša pri lurški kapeli (vodi: nadškof msgr. Stanislav Zore)

Mlade (birmance, srednješolce, študente, …) vabim na srečanje pred binkoštnim praznikom. V četrtek, 1. junija, ob 20. uri bo v cerkvi sv. Stanislava (Zavod sv. Stanislava, Ljubljana – Šentvid) večer slavljenja, pričevanja, adoracije in druženja. Sodeluje Abend. Želimo podoživeti izkušnjo prve cerkve, ko so apostoli skupaj z Marijo v dvorani zadnje večerje pričakovali prihod Svetega Duha.  Srečanje bo v okviru Ljubljana skupaj.

Vabilo na koncert s Simfoničnim orkestrom Cantabile iz Slovenije in Univerzitetnim pevskim zborom Der Chor iz Švice:
Petek, 26.maj 2017 ob 20.00 uri, Cerkev sv. Jakoba, Gornji trg 18, Ljubljana.
Sobota, 27.maj 2017 ob 20.00, Športna dvorana Logatec.