Oznanila, 6. oktober 2019

Ponedeljek, 7. oktober, po večerni sv. maši srečanje molitvene skupine Beseda Življenja. Naslov srečanja je: »Dragoceni zaklad varuj z močjo Svetega Duha, ki prebiva v nas« (2 Tim 1,14).

17. festival sodobne krščanske glasbe Ritem srca bo 10. oktobra v športni dvorani Osnovne Šole Alojzija Šuštarja (Zavod sv. Stanislava) v Šentvidu v Ljubljani. Dogajanje bomo začeli z glasbenim ogrevanjem ob 18.00 v avli OŠ (letos Skupina Dominik), ob 19.30 pa se bo v športni dvorani OŠ začel osrednji dogodek.
http://<!– Vabilo Festival Ritem Srca 2019 –> <ins data-revive-zoneid=”9″ data-revive-id=”3db4b773d6c2bb634cede04e6883b8ad”></ins> <script async src=”//oglasi.ognjisce.si/www/delivery/asyncjs.php”></script>

Sobota, 12. oktober, srečanje birmancev na temo »Odnosi med nami«, od 9.00 do 12.00 v Marijinem domu na Brezovici.

Nedelja, 13. oktober, ob 10.00 uri je krstna nedelja.

Nedelja, 13. oktober, ob 19.00 uri, Antonov večer z naslovom »Oznanjevanje preko besede«. Z nami bo dramski igralec, mojster besede in javnega nastopanja, g. Pavle Ravnohrib. Spregovoril nam bo o tem, kako Boga oznanjamo in se z njim povezujemo preko molitve in besede.

Spregovoril bo o svojih izkušnjah in podal tudi nekaj praktičnih nasvetov tistim, ki pri bogoslužju berejo berila, vodijo molitve, molitvene ure, župnijska srečanja. Prav ti ste na Antonov večer še prav posebej vabljeni.

Ponedeljek, 14. oktober, po večerni sv. maši, ob 19.30, srečanje ŽPS v Marijinem domu.

About

View all posts by