Oznanila, 29. maj 2016

Prvi teden v juniju prejmejo otroci veroučna spričevala, ki jih nato v nedeljo, 5. junija ali 12. junija prinesejo nazaj.

Na prvi petek, 3.6., bom obiskal starejše in bolne na domu. Ob uri Jezusove smrti, ob 15h, bo v cerkvi na Brezovici rožni venec Božjega usmiljenja. Po maši bo molitev pred najsvetejšim do 20:30 ure. Molitev pripravlja soseska Dragomer. Lepo povabljeni

Na prvo soboto, 4.6., bo molitev rožnega venca s premišljevanjem pred sveto mašo ob 18:15.

Prva nedelja v juniju, 5.6., je krstna nedelja. Priprava staršev in botrov bo v ponedeljek, 30. 5. ob 20h.

Vaš dar pri sv. maši na prvo nedeljo v juniju bo namenjen za dokončanje del na koru. Dokončno se urejajo stojišča za pevce, talno gretje, pohodni tlak in razsvetljava na koru. Zaključna dela se bodo predvidoma končala do začetka julija.

LjubljanaRomanje naše župnije v ljubljansko stolnico bo v nedeljo, 5. junija. Peš se bomo odpravili od župnijske cerkve ob 13h. Kdor ne more peš, je povabljen, da se nam pridruži ob 15h na škofijskem dvorišču. Tu se bomo pripravili na vstop skozi svetoletna vrata in se udeležili molitve v solnici ob 15.30 uri. Ob 16h bo romarska sveta maša.

 

About

View all posts by