Oznanila, 5. junij 2016

MOLITEV v LETU USMILJENJASrečanje Besede življenja bo v ponedeljek, 6.6. po sv. maši v Marijinem Domu.

Božja pot: Marija v Leščevju, Dobrova. V nedeljo, 12. junija ob 16h je na Dobrovi slovesnost 300-letnice cerkve. Romanje naše župnije na Dobrovo bo ob 13h peš od župnijske cerkve na Brezovici. Kdor ne more peš, je povabljen, da se nam pridruži na Dobrovi. Tu se bomo  udeležili molitve rožnega venca v cverkvi ob 15.30 uri. Ob 16h pa bo slovesno mašo  ob 300-letnici cerkve vodil nadškof g. Anton Zore. Lepo povabljeni!

V soboto, 18. junija je na Brezjah 48. narodno romanje bolnikov in invalidov. Ob 9h se bo na trgu pred cerkvijo po ustaljenem programu začela priprava na mašo z molitvijo rožnega venca in petjem, ob 10h pa bo slovesna romarska maša.

Priprava na obisk kipa Fatimske Matere Božje in predstavitev z dia -projekcijo pod naslovom: Z Marijinimi sporočili v Fatimi zaznamovano stoletje, bo v soboto, 18. junija ob 20h v Marijinem Domu. Predstavitev bosta imela Severin in Mojca Maffi. Lepo povabljeni.

Otroci veroučna spričevala, ki so jih prejeli pri verouku, prinesejo nazaj v nedeljo 12. junija.

About

View all posts by