Oznanila – 26. nedelja med letom – 26. september 2021

Mesec oktober je zaznamovan z molitvijo rožnega venca. Molimo ga pred sveto mašo. Povabim vas k molitvi tudi doma, morda k molitvi ene desetke rožnega venca skupaj z domačimi, ali pa vsaj k molitvi enega očenaša in zdrave Marije vsak večer ob zaključku dneva.

Petek, 1. oktober, prvi petek v mesecu. Obisk starejših in bolnih na domu. Ob 15h bo na Brezovici molitev rožnega venca Božjega usmiljenja. Zvečer po maši je molitev pred Najsvetejšim do 20.30 ure.

Petek, 1. oktober, prvi skavtski dan, vpis k skavtom od 16.30 do 17.00. Začetek srečanja ob 17.00 uri. Pri sveti maši sodelujejo skavti ob začetku novega skavtskega leta. Dogodek se bo zaključil ob 21.30 uri.

Petek, 1. oktober, srečanje birmancev, ki obiskujejo deveti razred, na prvi petek v mesecu, udeležba pri večerni sv. maši ob 19.00 uri.

Sobota, 2. oktober, od 10.00 do 11.30, srečanje ministrantov v novem šolskem letu.

Prav tako je od 10.00 do 11.30 prvo srečanje otroškega pevskega zbora v Marijinem domu.

In prvo srečanje zbora Anima (devetošolci in mladina) od 20.00 do 21.30 v Marijinem domu.

Sobota, 2. oktober, prva sobota, od 18.30 dalje, molitev rožnega venca pred Najsvetejšim s premišljevanjem na fatimski način pred sveto mašo in litanije Matere Božje.

Župnija Brezovica in KD Breza lepo vabita na orgelski večer v župnijski cerkvi Antona Puščavnika na Brezovici v soboto, 2. oktobra, ob 19.00. Pri maši in na koncertu se nam bo predstavil organist Luka Gojkošek z deli francoskega skladatelja Louisa Vierneja, katerega glasba je brezoviškim orglam pisana na kožo.

Nedelja, 3. oktober, žegnanjska nedelja, praznovanje ob 10.00 uri.

About

View all posts by