Oznanila, 13. marec 2016

butariceNa cvetno nedeljo bo blagoslov zelenja pri vseh nedeljskih svetih mašah. Pri maši ob 10h bo blagoslov zelenja pred župniščem in nato procesija v cerkev.

Srečanje za starše birmancev bo v torek, 15.3., ob 20h v Marijinem domu.

V petek bodo po maši na Brezovici pri križevem potu sodelovali letošnji birmanci.

Obisk bolnih in starejših bo v petek 18. marca.

Generalno čiščenje cerkve v Vnanjih Goricah in kapele na Logu, pred velikonočnimi prazniki, bo v soboto, 19.3., od 8h dalje.

Prva sveta spoved za prvoobhajance bo v soboto, 19.3., ob 10h. Po sv. spovedi za prvoobhajance bo sv. spoved tudi za njihove starše in sorodnike, kot duhovna priprava na velikonočne praznike.

»Materinski dan« pa bomo praznovali na god sv. Jožefa, 19.3., in tako še bolj povezali »dan očetov« z »dnevom naših mater«. Ob tej priložnosti bo po maši, zvečer ob 19h, v zahvalo našim materam prireditev, ki ga pripravlja Otroški pevski zbor. Lepo povabljeni.

Spoved pred prazniki bo za vso župnijo na cvetno nedeljo, 20.3., od 17h ure dalje v cerkvi na Brezovici.

Prav tako bo priložnost za sveto spoved na Rakovniku (še posebej v velikem tednu od ponedeljka do sobote od 9h do 12h), v Ljubljani pri frančiškanih na Tromostovju in v Ljubljanski stolnici.

Spoved za mlade: petek, 18.3., ob 19:30 na Rakovniku, ponedeljek, 21.3., ob 20h na Viču.

Čiščenje cerkve na Brezovici, petek, 19.3.:  Rožna – Vrtna – Ob Snežaku – Lepa pot