Oznanila, 6. marec 2016

kapela v župnišču

V postnem času je priložnost za sveto spoved vsaj 15 min pred vsako sveto mašo, še posebej pa pred nedeljsko sveto mašo in ob petkih.

Ves postni čas je v župniji, v dvorani nasproti župnišča, vsako jutro od ponedeljka do petka ob 6h molitev hvalnic.

Srečanje Besede življenja je v ponedeljek, 7.3., po sv. maši.

Sestanek odbora za orgle je v torek, 8.3., ob 20h v Marijinem domu.

Skavtski petek, sodelovanje skavtov pri sv. maši in molitev križevega pota po maši, bo 11. marca.

Srečanje za ministrante bo v soboto, 12.3., ob 9h na Brezovici.

V mesecu marcu bo srečanje ŽPS v Zavodu sv. Stanislava v Šentvidu nad Ljubljano. Srečanje bo 12.3. od 9h do 13h. Na srečanje so povabljeni vsi člani ŽPS naše dekanije. Pridružila se nam bosta g. nadškof msgr. Stanislav Zore in g. škof msgr. dr. Franc Šuštar. Namen srečanja je: Odkriti poti in načine prenosa vere v družini v današnjem času. To srečanje bo namesto rednega župnijskega srečanja v marcu.

Na tiho nedeljo, 13.3., bo ob 10h na Brezovici predstavitev letošnjih prvoobhajancev.

Na Logu, na tiho nedeljo, 13.3., ob 15h pri križevem potu sodelujejo letošnji birmanci.

Na tiho nedeljo boste prejeli tudi oljčne vejice. Vsako leto nam jih pripravijo istrske župnije. Dar za oljčne vejice, vaš prostovoljni prispevek, je pomoč župnijam v slovenski Istri. Hvala vam.