veroučna obvestila – za starše in otroke

Za vse razrede bo vpis v četrtek, 2. 9., in petek, 3. 9., od 14.00 do 18.00 ure.
Začetek verouka je v ponedeljek , 6. septembra 2021.

Ob vpisu boste lahko prejeli delovne zvezke in učbenike (ki si jih lahko sposodite tudi v župniji, če bodo le na voljo) ter prispevali dar za ogrevanje in vzdrževanje veroučnih prostorov. Priporočeni dar za prvega otroka je 30 EUR, za drugega 20 EUR in za tretjega 10 EUR, za celo veroučno leto. Liturgični zvezek, ki nas vodi skozi cerkveno leto in praznike, letos vsakemu veroučencu podarja župnija. Prispevek za delovne zvezke in učbenike, glede na razred, pa najdete na spodnjem seznamu. Delovni zvezki in učbeniki so na voljo tudi v katoliških knjigarnah: Salve, Družina, Mohorjeva družba… Tam jih lahko kupite tudi z boni, ki ste jih prejeli letos.

1. Razred – ni zvezka
  2. Razred – delovni zvezek: Praznujmo z Jezusom – 11€
  3. Razred – delovni zvezek: Kristjani praznujemo skupaj – 11€
  4. Razred – delovni zvezek: Pot v srečno življenje – 7€, učbenik: Pot v srečno življenje – 9€