Oznanila – 6. velikonočna nedelja – 22. maj 2022

Ritem srca je praznik – 24. maj, ob 19.30, Ljubljana Šentvid.

Ponedeljek, 23. maj, prvi prošnji dan pred Gospodovim vnebohodom,  ob 19.00 v Dragomerju  s procesijo od križa do cerkve, kjer bo sv. maša.

Torek, 24. maj, drugi prošnji dan,  ob 19.00 na Brezovici. Ta dan je tudi praznik Marije Pomagaj, zavetnice Slovencev

Sreda, 25. maj, tretji prošnji dan,  ob 19.00 na Logu s procesijo od križa pri glavni cesti do cerkve na gričku, kjer je sv. maša v cerkvi.

Četrtek, 26. maj, praznik Gospodovega vnebohoda, to je štirideseti dan po veliki noči.

Petek, 27. maj, ob 17.00, prva sveta spoved za prvoobhajance in spoved za njihove starše ter starejše brate in sestre.

Petek, 27. maj, god blaženega mučenca Alojzija Grozdeta, ki ga obhajamo na njegov rojstni in krstni dan. Povabljeni k sveti maši na Brezovico, kjer so tudi relikvije blaženega mučenca, vzidane pod daritveni oltar. Priporočimo se mu, zavetniku mladih, zavetniku družin, za prave življenjske odločitve, za medsebojno razumevanje, za zvestobo v veri.

Nedelja, 29. maj, ob 11.30 pripirava na sveto mašo pri kateri bodo skavtske obljube in sklep skavtskega leta pred poletnimi tabori.