Oznanila, 28. februar 2016

V soboto zvečer in v nedeljo si lahko ogledate razstavo ročnih del bolnikov in invalidov v Marijinem domu. Vsak izdelek nosi s seboj svojo zgodbo. Z darom za kateri izdelek tudi podprete delovanje Prijateljstva bolnikov in invalidov pod okriljem Marijinih sester.

Molitev križevega pota na Logu ob 15h.

Duhovne vaje za skavtske voditelje, SKVO, bodo od petka, 4. 3., do nedelje, 6.3.

Prvi petek v marcu je 4. 3. Ob 15h, ob uri Jezusove smrti, bo v cerkvi na Brezovici molitev rožnega venca Božjega usmiljenja. Po maši zvečer, ki je ob 19h, bo molitev križevega pota, ki ga pripravlja soseska Vnanje Gorice.

Prva sobota v marcu je 5. 3.. Ob 18:15 bo molitev rožnega venca s premišljevanjem. Po maši pa litanije v čast Materi Božji.

Prva nedelja v marcu je 6. 3. Vaš dar pri maši bo namenjen za nove orgle.

fotografijaDrago Stanovnik

About

View all posts by