Oznanila – 22. nedelja med letom – 3. september 2023

Nedelja, 3. september, prva nedelja v mesecu, angelska nedelja in krstna nedelja.

Ponedeljek, 4. september, po večerni sv. maši srečanje molitvene skupine Beseda Življenja. Naslov srečanja za mesec september je: »Vsak dan ti bom prepeval slavo, hvalil bom tvoje ime na vekov veke.« (Ps 145 [144],2).

Petek, 8. september, praznik Rojstva Device Marije ali Mali šmaren. Sveta maša bo ob 8.00 in ob 19.00. Pri mašah bo blagoslov mater, ki pričakujejo rojstvo svojega otroka.

Sobota, 9. september, od 10.00 do 11.00, prvo srečanje ministrantov v novem šolskem letu. Lepo povabljeni tudi novi ministranti. Pogum!

Nedelja, 10. september, katehetska nedelja, pri mašah bo blagoslov veroučencev ob začetku novega šolskega in veroučnega leta.

Nedelja, 10. september, zaključek šmarnih maš na Dobrovi. Ob 15.00 je molitev rožnega venca in ob 15.30 sveta maša. Lepo povabljeni na najstarejšo znano Božjo pot v Sloveniji. Peš romanje na Dobrovo bo ob 13.00 z Brezovice.

Ponedeljek, 11. september, začetek verouka.

About

View all posts by