Oznanila, 21. junij 2020

V ponedeljek, 22. junija, je zahvalna sv. maša za prvoobhajance.

V ponedeljek, 22. junija, je tudi sv. spoved in podelitev spričeval za 8. razred pri maši ob 19.00. Spovedovanje bo že od 18.30 ure dalje.

Sreda, 24. junij, rojstvo sv. Janeza Krstnika, slovesni praznik, ob 19.00 uri, sveta maša na Logu v cerkvi.

Četrtek, 25. junij, Dan državnosti, ki obeležuje spomin na 25. junij 1991, ko je Slovenija formalno postala neodvisna. Na predvečer praznika bo tudi zvonjenje ob 20.00 uri. Letos vstopamo v trideseto leto razglasitve samostojnosti Republike Slovenije. V znamenje ponosa in hvaležnosti za svojo domovino, izobesimo slovensko zastavo.

Nedelja, 28. junij, nedelja sv. Janeza Krstnika, ob 10.00 žegnanje na Logu. Sveta maša je v cerkvi na gričku. Lepo povabljeni, da pripravite tudi domače dobrote, pecivo.

Dragi starši!
Kljub situaciji, v kateri smo se znašli v letošnjem letu, smo se odločili, da tudi letos oratorij Brezovica bo, in sicer v krajši obliki in v malo manjšem številu.
Letos bo Oratorij Brezovica potekal le TRI dni, in sicer od 5. do 7. avgusta 2020. Zaradi čim večje zagotovitve varnosti vseh udeležencev in animatorjev smo letos omejili najnižjo starost udeležencev, in sicer bomo letos sprejemali le otroke od zaključenega 3. do 9. razreda.
Ves oratorij bomo izpeljali v okolici Marijinega doma (na travniku, vrtu, pod šotorom,…) in se poskušali čimbolj izogibati notranjim prostorom.
Več informacij o poteku oratorija najdete na prijavnicah. Prijave potekajo do 12. julija 2020.
Animatorji oratorija Brezovica

Praznik svete birme bo letos v soboto, 10. oktobra, ob 9.30 uri.
Priprava na praznik bo zajemala dve srečanji v soboto: 12. september ob 10.00 uri in 26. september ob 9.00 uri.
Začetek birmanske devetdnevnice bo v četrtek, 1. oktobra, ob 19.00 uri, devet dni pred praznikom.