Oznanila, 16. junij 2019

Četrtek, 20. junij, Sveto Rešnje telo in kri – zapovedani praznik. Sveta maša je ob 8.00 in ob 19.00 uri. Zvečer po sveti maši je procesija z Najsvetejšim in na zelenici pred Marijinim domom blagoslov pri štirih oltarjih. 
Otroci povabljeni, da pred vsakim oltarjem pripravite prostor Jezusu s posipanjem cvetov ali drugih travniških rož.

Sobota,  22. junij,  ob 19.00 na Brezovici sv. maša za domovino, pred praznikom dnevom državnosti, pri kateri bodo sodelovali otroški pevski zbor, mladinski pevski zbor in mešani pevski zbor Brezovica.

Nedelja, 23. junij, nedelja sv. Janeza Krstnika, ob 10.00 žegnanje na Logu. Sveta maša je v cerkvi na gričku. Lepo povabljeni, da pripravite tudi domače dobrote in pecivo, da skupaj praznujemo pred praznikom zavetnika cerkve.

About

View all posts by