Oratorij 2016 in oddaja na Radiu Slovenija

Oratorij BrezovicaOratorij na Brezovici je letos potekal od ponedeljka, 15. avgusta, do petka, 19. avgusta, pod naslovom: “Zdaj gre zares“.
Otroci so spoznavali zgodbo o Ostržku, ki nam  pomaga razumeti in v drugi luči pogledati na osebni odnos z Bogom. Kakor se je Ostržek večkrat umaknil in odšel od očeta, tako se tudi mi večkrat s svojimi dejanji, s svojimi odločitvami skrivamo in odmikamo od Boga, ki je naš ljubeč in usmiljeni oče. Ob letošnjem, že desetem oratoriju na Brezovici, je natala tudi radijska reportaža.

Na spodnji povezavi lahko nadaljujete z branjem in na spletni strani RTV SLO prisluhnete prispevku z letošnjega oratorija na Brezovici:

Oratorij – duhovnost mladih

Hvala vsem animatorem in voditeljici oratorija Valentini Celarc.

About

View all posts by