Oznanila – nedelja Svete Trojice – 4. junij 2023

Ponedeljek, 5. junij, ob 19.00, zahvalni dan za prvoobhajance in starše po prazniku prvega svetega obhajila in podelitev spričeval za tretji razred.

Ponedeljek, 5. junij, po sveti maši je srečanje molitvene skupine Beseda življenja. Naslov srečanja: »Veselite se, izpopolnjujte se, spodbujajte se, isto mislite, živite v miru in Bog ljubezni in miru bo z vami« (2 Kor 13,11).

Četrtek, 8. junij, zapovedani slovesni praznik Svetega Rešnjega Telesa in Rešnje Krvi. Sveta maša je ob 8.00 in ob 19.00.
Zvečer po sveti maši je procesija z Najsvetejšim in na zelenici pred Marijinim domom blagoslov pri štirih oltarjih. Otroci povabljeni, da pred vsakim oltarjem pripravite prostor Jezusu s posipanjem cvetov ali drugih travniških rož.

Sobota, 10. junij, ob 9.00 ministrantski kviz na Rakovniku.

Nedelja, 11. junij, krstna nedelja na Brezovici.

POLETNI ORATORIJ – Brezovica, od 21. do 25. avgusta

PRIJAVNICA-2023

About

View all posts by