Oznanila – binkoštna nedelja – 28. maj 2023

Ponedeljek, 29. maj, binkoštni ponedeljek. Praznik Marije, matere Cerkve.

Torek, 30. maj, ob 19.00, začetek tridnevnice pred prvim svetim obhajilom.

Sreda, 31. maj, zadnji dan Marijinega meseca maja – praznik Obiskanja Device Marije pri sorodnici Elizabeti približno tri mesece pred rojstvom Janeza Krstnika.

Četrtek, 1. junij, ob 17.00 sveta maša in sklep veroučnega leta. Po sveti maši bodo otroci prejeli veroučna spričevala.

Četrtek, 1. junij, je prvi četrtek v mesecu. Ob 18.30 je sveta spoved za prvoobhajance in njihove starše. Po večerni sv. maši je vsak četrtek molitev pred Najsvetejšim do 20.00.

Petek, 2. junij, prvi petek v mesecu juniju, obisk starejših in bolnih na domu. Po večerni sv. maši molitev pred Najsvetejšim do 20.30.

Kčevski Rog – obletna sveta maša bo v soboto, 3. junija 2023 ob 11. uri, tokrat spet pri breznu Pod Krenom. Maševal bo novomeški škof dr. Andrej Saje. V spominskem delu po maši nas bo nagovoril dr. Andrej Fink. Pel bo cerkveni mešani pevski zbor sv. Pavla z Vrhnike, sodeloval bo baritonist Marko Fink.

POLETNI ORATORIJ – Brezovica, od 21. do 25. avgusta

PRIJAVNICA-2023