Oznanila, 6. september 2020

Ponedeljek, 7. september, po večerni sv. maši srečanje molitvene skupine Beseda življenja. Naslov srečanja za mesec september je: »Dajajte in se vam bo dalo; dobro, potlačeno, potreseno in zvrhano mero vam bodo dali v naročje.« (Lk 6,38).

Torek, 8. september, praznik Rojstva Device Marije ali mali šmaren. Pri mašah bo blagoslov mater, ki pričakujejo rojstvo svojega otroka. Ta dan je tudi drugo srečanje staršev in prvoobhajancev.

Sobota, 12. september, ob 9.00 uri, sveta spoved za prvoobhajance in njihove starše v župnijski cerkvi.

Sobota, 12. september, ob 10.00 uri, prvo srečanje birmancev, zdaj že srednješolcev, v Marijinem domu v pripravi na sv. birmo letos jeseni.

Nedelja, 13. september, zaključek šmarnih maš na Dobrovi. Ob 15.00 uri je molitev rožnega venca in ob 15.30 uri sveta maša. Lepo povabljeni na najstarejšo znano Božjo pot v Sloveniji. Peš romanje na Dobrovo bo ob 13.00 uri z Brezovice.

About

View all posts by