Oznanila, 31. avgust 2020

Torek, 1. september, ob 19.00 uri, prvo srečanje staršev in prvoobhajancev pri sv. maši na Brezovici v pripravi na prvo sveto obhajilo, ki bo letos jeseni, 19. septembra.

Vpis otrok k verouku za vse razrede od 1. do 9. razreda bo:

• v sredo, 2. septembra, od 13.00 do 18.00 ure
  • v četrtek, 3. septembra, od 13.00 do 18.00 ure

Pri vpisu otrok boste prejeli delovne, liturgične zvezke, učbenike in prispevali dar za katehezo. Učbeniki so po razredih isti kot preteklo leto, zato si jih lahko tudi izposodite od drugih otrok, ki jih ne potrebujejo več. Če jih ne potrebujete več, jih lahko ob vpisu k verouku prinesete nazaj, da se jih lahko podari tistim, ki jih potrebujejo. Urnik verouka je na dodatnem listu v cerkvi pri verskem tisku in na spletni strani župnije.

Začetek verouka bo v ponedeljek, 7. septembra. Tretja nedelja v septembru, 13. 9., je katehetska nedelja.

Petek, 4. september, prvi petek v mesecu. Obisk starejših in bolnih na domu. Ob 15h bo na Brezovici molitev rožnega venca Božjega usmiljenja. Zvečer po maši je molitev pred Najsvetejšim do 20.30 ure.

Sobota, 5. september, od 10.00 do 11.30, prvo srečanje ministrantov v novem šolskem letu.

Sobota, 5. september, prva sobota, molitev rožnega venca pred Najsvetejšim s premišljevanjem na fatimski način pred sveto mašo. Po maši litanije Matere Božje.