Oznanila, 26. avgust 2018

Mladinski pevski zbor (učenci 9. razreda, dijaki in študentje), ima prvo srečanje že v ponedeljek, 27. avgusta. Lepo povabljeni tudi novi pevci in pevke.

V nedeljo, 2. septembra, bo ob 10. uri med nami misijonar  p. Stanko Rozman, ki praznuje 50 – letnico poslanstva misijonarja v Zambiji in na Malaviju. Lepo povabljeni k sveti maši.

Zahvala vsem, ki ste ob prazniku Vnebovzetja Device Marije obogatili naše skupno praznovanje: gasilcem, društvom, narodnim nošam, vsem liturgičnim sodelavcem, gospodinjam… Bog vam povrni za vašo pripravljenost.

Zahvala tudi ob letošnjem oratoriju: animatorjem za oblikovanje in vodenje, staršem za zaupanje, sponzorjem za pomoč in vsem, ki ste z molitvijo spremljali dogajanje v župniji. Vsak dan se je v oratorijskem tednu, od ponedeljka do petka, srečevalo več kot 160 otrok in mladih. Naj zgled škofa Friderika Ireneja Baraga, o katerem smo razmišljali na letošnjem oratoriju, spremlja vse otroke in mlade na poti njihovega življenja.

About

View all posts by