Oznanila, 1.3.2017

Danes v sredo, 1.3., ne bo uradnih ur zaradi odsotnosti župnika na duhovnih vajah z animatorji v Šmihelu nad Mozirjem. Hvala za razumevanje.

Čeprav so od 27.2. do 3.3. zimske počitnice, ne pozabimo na začetek postnega časa v sredo, 1.3., na pepelnico. Začnimo ga z duhovno ubranostjo pri sveti maši, ob 19h, kjer bo tudi obred pepelenja. Želim vam blagoslovljen postni čas, čas notranjega miru in veselja, čas pridobivanja nove kvalitete življenja. Župnik Jožef Poje.

Na prvi petek v mesecu marcu, 3.3., bom obiskal starejše in bolne na domu. Ob 15h bo na Brezovici molitev rožnega venca Božjega usmiljenja. Zvečer po maši oblikuje molitev pred Najsvetejšim soseska Log.

Na prvo soboto, 4.3., bo postno romanje h Gospe Sveti na Koroško. Odhod avtobusa z Brezovice bo ob 7:30.

Na prvo soboto zvečer pred sv. mašo bo molitev rožnega venca, po maši pa litanije Matere Božje. To je tretji dan v neposredni pripravi petih prvi sobot ob 100-ti obletnici Marijinega prikazanja v Fatimi 13. maja 1917.

Zaradi postnega romanja bo srečanje za ministrante drugo soboto v marcu, 11.3., ob 9h na Brezovici.

About

View all posts by