Oznanila – 23. nedelja med letom – 5. september 2021

Ponedeljek, 6. september, začetek verouka. Zaradi otrok iz različnih osnovnih šol in razredov so pri verouku potrebne maske. Hvala za razumevanje.

Ponedeljek, 6. september, po večerni sv. maši srečanje molitvene skupine Beseda Življenja. Naslov srečanja za mesec september je: »Če kdo hoče biti prvi, naj bo izmed vseh zadnji in vsem služabnik.« (Mr 9,35).

Sreda, 8. september, praznik Rojstva Device Marije ali Mali šmaren. Sveta maša bo ob 8.00 in ob 19.00. Pri mašah bo blagoslov mater, ki pričakujejo rojstvo svojega otroka.

Sobota, 11. september, molitveni dan za nove duhovne poklice na Brezjah. Ob 9.00 bo začetek molitvene ure, ob 10.00 pa sveta maša. Letošnje srečanje ima naslov: Pripadaj, išči in se odloči.

Nedelja, 12. september, zaključek šmarnih maš na Dobrovi. Ob 15.00 uri je molitev rožnega venca in ob 15.30 uri sveta maša. Lepo povabljeni na najstarejšo znano Božjo pot v Sloveniji. Peš romanje na Dobrovo bo ob 13.00 uri z Brezovice.

About

View all posts by