Oznanila, 17. maj 2020

Teden pred nami je zaznamovan s prošnimi dnevi pred praznikom Gospodovega vnebohoda. To so dnevi, ko prosimo za blagoslov našega dela, življenja in tudi za pravo modrost in življenjske odločitve.

Prvi prošnji dan je v ponedeljek, 18. maja. Ob 19:00 bo začetek procesije na Logu pri trgovini Mercator i nato sv. maša na Logu v cerkvi.

Torek, 19. maj, je drugi prošnji dan na Brezovici. Ker letos nismo mogli imeti zaobljubljene prošnje procesije in molitev na Belo nedeljo, bo protipotresna prošna procesija v tortek ob19:00 in nato sv. maša na Brezovici.

Sreda, 20. maj, je tretji prošni dan. Ob 19:00 je procesija in nato sv. maša v Dragomerju v cerkvi.

Četrtek, 21. maj, praznik Gospodovega vnebohoda. Letos je izjemoma sveta maša na Brezovici le ob 8.00 uri. Zvečer ob 19.00 uri je sv. maša v Vnanjih Goricah.