Oznanila, 15.10.2017

Mladinski pevski zbor vabi na večer gospel glasbe, ki bo v soboto, 21. oktobra. po večerni maši (19.45) v župnijski cerkvi na Brezovici. Koncert bo tako potekal na predvečer misijonske nedelje. Vsak je lahko ‘misijonar’ na svoj način, mladi bomo pričevali z glasbo. Vljudno vabljeni k poslušanju!

Misijonska nedelja je 22. oktobra. Ob tej priložnosti bo v Šentvidu, v Zavodu sv. Stanislava »misijonska vas« od petka, 20.10., do nedelje 22.10. Pri maši boste lahko darovali za naše misijonarje po svetu.

 

V soboto, 21. oktobra, je ob 9:30  v Marijinem domu prvo srečanje oratorijskih animatorjev za prihodnje leto.

Karitas vabi, da ob 1. novembru prižgete svečo manj ali manjšo svečo in del sredstev namenite ljudem v stiski. V ta namen bo v nedeljo preko župnijske Karitas na razpolago več sveč – priporočen dar 1,20 EUR zanje je namenjen tudi Karitas v naši župniji.

Romarski dan na Zaplaz in gostovanje v Novem mestu – Kapitelj MePZ Brezovica in MePZ Log je v soboto, 28. oktobra.

Priprava na sv. krst je v ponedeljek, 30. oktobra., ob 20h. Krstna nedelja je 5. novembra, na zahvalno nedeljo, ob 10h.

About

View all posts by