OZNANILA, 12. september 2016

Srečanje ŽPS bo v ponedeljek, 12.9. ob 20h v Marijinem domu.

Stična 2016: v soboto, 17.9. je vseslovensko srečanje mladih v Stični. Naslov letošnjega srečanja je: Sem orodje Božjega usmiljenja. Začetek bo ob 9:30. Pripravljenih bo 23 delavnic, priložnost bo za sveto spoved, molitev, adoracijo pred Najsvetejšim. Ob 14h bo sveta maša. Gostje na Stični mladih bodo pevci skupine The Sun. Več lahko preberete na: http://www.sticna.net/

Srečanje starejših na Brezovici bo v nedeljo, 18.9. ob 15h. Pred sveto mašo bo priložnost za zakrament svete spovedi in tudi med sveto mašo. Po homiliji bo obhajanje zakramenta sv. bolniškega maziljenja. Po sveti maši bo za vse pripravljena tudi družabna pogostitev v Marijinem domu. Sveto mašo bo daroval g. Miro Šlibar. Lepo povabljeni. Gospodinje naprošam, če lahko pripravite pecivo ali druge domače dobrote. Pecivo lahko prinesete v župnišče že po maši v soboto zvečer ali pa naslednji dan, v nedeljo. Hvala.

About

View all posts by