Oznanila, 10. oktober 2016

Srečanje ŽPS bo v ponedeljek, 10.10. ob 20h v Marijinem domu.

Festival Ritem srca 2016, bo v četrtek, 13.10., ob 19.30, v športni dvorani Osnovne šole Alojzija Šutarja v Šentvidu nad Ljubljano. V prvem delu se nam bo predstavilo deset ustvarjalcev z novimi skladbami. Festival Ritem srca je namenjen vsem, ki želijo slišati nove skladbe z duhovno vsebino, slaviti Boga s petjem in plesom ali pa se preprosto medsebojno družiti v prijetnem koncertnem vzdušju. Vstopnice po 5 evrov so na voljo v tajništvu Radia Ognjišče in v knjigarnah Ognjišča. Vstopnice je mogoče tudi rezervirati in jih na dan Festivala dvigniti pred dvorano. Več lahko preberete na:  http://festival.ognjisce.si/

sveti-zakonSrečanje zakonskih jubilantov bo v nedeljo, 16.10. ob 10:00 na Brezovici. Na srečanje povabljeni vsi jubilanti, ki letos obhajate 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60 ali višjo obletnico sklenitve zakonske zveze. Sporočite na tel. št. 040 395 942 (župnik) vaš letošnji jubilej skupnega zakonskega življenja. Bogu se zahvalimo za vsa pretekla leta in prosimo blagoslova in življenjske modrosti za naprej. Letos se še posebej spominjamo nenadomestljive vloge družine saj obhajamo leto družine. Papež Frančišek je s tem namenom napisal apostolsko spodbudo z naslovom Radost ljubezni.

V mesecu novembru bomo začeli tudi z svetopisemskimi uricami za otroke od 3. do 6. leta starosti. Prijavnico vzemite pi verskem tisku v cerkvi.

About

View all posts by