Knjiga pridig pokojnega župnika g. Jožeta Gregoriča

Ob prvi obletnici smrti župnika Jožeta Gregoriča smo izdali knjigo njegovih pridig v zadnjem letu njegovega življenja.
Na 240 straneh najdete

  • 43 pridig
  • Jožetove misli o duhovništvu, fotografije, molitev
  • dve spremni besedi (p. Marjan Čuden OFM in Jože Gregorič, st., Jožetov oče)

Cena knjige (trda vezava): 20 EVROV
Knjigo lahko kupite

  • Pri založniku Salve (Salve d.o.o., Rakovniška 6, 1000 Ljubljana) • 059/339-401 in 059/339-400 • herman@salve.sihttp://www.salve.si
  • V nekaterih drugih katoliških knjigarnah
  • V župnišču na Brezovici

Informacije: pridige.gregoric@gmail.com

Če boš gledal samo na ta svet, če boš, kakor pravi apostol Pavel v drugem berilu, mislil le na to, kar je človeškega, ga boš izgubil, ti bo ta svet ušel in tvoje življenje izpred tvojih oči. Če pa hočeš najti svoje življenje, ga živeti na polno … z Božjo ljubeznijo – in zadovoljno, potem se boš držal Jezusovega plašča in ga ne boš nikoli več spustil.
In zato je lepo biti veren!!!
Jezus pravi: »Ljubim te. Pomeniš mi toliko, da sem zate dal življenje. Ne želim, da se tvoja duša pogubi in izgubi, zato sledi mojemu glasu. Če hočeš. Če hočeš … biti srečen, se odpovej samemu sebi, daj prostor mojemu glasu ter hodi za menoj.«

Iz Jožetove pridige