Oznanila – Velika noč – Velika nedelja – 17. april 2022

Ponedeljek, 18. april, velikonočni ponedeljek. Sveti maši sta ob 8.00 in ob 10.00 na Brezovici.

Torek, 19. april, po večerni maši, ob 19.30, lepo vabljeni na orgelski koncert organista Tineta Likoviča, na tematiko Kristusovega trpljenja in vstajenja. Prisluhnili boste lahko modernim francoskim skladbam C.-M. Widorja, E. Gigouta , L. Boëllmanna, L. Vierna, O. Messiaena, J. Langlaisa in drugim.

Torek, 19. april, začetek verouka po veliki noči do prvomajskih počitnic, 27.aprila.

Četrtek, 21. april, ob 20.00, srečanje za starše prvoobhajancev v Marijinem domu na Brezovici.

Petek, 22. april, skavtski petek, pri maši zvečer sodelujejo skavti.

Nedelja, 24. april, bela nedelja, pri maši ob 10.00 je predstavitev letošnjih birmancev župniji.

Nedelja, 24. april, bela nedelja, ob 15.00 je na Brezovici zaobljubljena protipotresna procesija. Popoldan ni svete maše, ker bodo že dopoldan, ampak le zaobljubljena molitev.

Ponedeljek, 25. april, ob 19.00, Markova procesija in prošnji dan v Vnanjih Goricah na god sv. Marka. Začetek procesije pri križu v Vnanjih Goricah in nato sveta maša v cerkvi na Gulču.

Torek, 26. april, ob 16.00 srečanje vseh birmancev skupaj pri veroučni uri v dvorani Marijinega doma, ker zaradi prvomajskih počitnic 27. aprila ni verouka.

Nedelja, 1. maj, praznik svetega Jožefa Delavca. Veroučna srečanja se začnejo zopet po prvomajskih počitnicah v torek, 3. maja.