Oznanila – 3. nedelja med letom – 28. januar 2022

(Pre)zgodnji stik z drogami…

Sobota, 28. januar, ob 18.00, srečanje za starše na izrednem Antonovem večeru na katerem bo kriminalist Aleš Bartol, ki se ukvarja s preprečevanjem najhujših oblik kriminalitet na področju zlorabe drog, predstavil:

nevarnosti marihuane, ekstazija, droge za posilstvo in drugih drog, ki so prisotne med današnjo mladino
taktike storilcev ter kje in na kakšen način mladi prihajajo v stik z drogo
na kaj morajo biti mladi na zabavah posebej pozorni, kako se zaščitijo in kako naj ravnajo, če jim je bila podtaknjena droga
kako prepoznati mladostnika, ki je pod vplivom drog

Predavanje je namenjeno staršem. Za starše birmancev in bodočih birmancev je to obvezno povabilo, saj prav v tej starosti otroci običajno pridejo v stik z drogo. Vabljeni pa tudi starši otrok iz ostalih razredov, starši srednješolcev, skavtov, animatorjev. Vabljeni tudi stari starši, botri, strokovnjaki in vsi, ki vas tema zanima.

About

View all posts by