Oznanila, 4. november 2018

Molitvena skupina Beseda Življenja je v ponedeljek, 5. novembra po večerni sv. maši. Naslov srečanja za mesec november je: »Glej, stojim pred vrati in trkam. Če kdo sliši moj glas in odpre vrata, bom stopil k njemu in večerjal z njim, on pa z menoj« (Raz 3,20).

BRALNE URICE prvo srečanje je v sredo ob 10h v Marijinem domu.

Skavtski petek je 9. novembra. Pri sveti maši sodelujejo skavti.


Antonov večer je v soboto, 10. novembra, ob 20.00 uri v Marijinem domu.

Z nami bo dr. Borut Škodlar, psihiater, terapevt, predavatelj na Medicinski fakulteti in namestnik predstojnika Kliničnega oddelka za mentalno zdravje v Ljubljani. Spregovoril nam bo o dveh najpogostejših duševnih boleznih – shizofreniji in depresiji.

Predstavil nam bo značilnosti teh bolezni ter kako poteka psihiatrična obravnava in zdravljenje teh bolnikov. Osvetlil pa nam bo tudi pogled na to, kako vera in molitev pri tovrstnih boleznih pomagata bolnikom in svojcem. Lepo povabljeni.


 

About

View all posts by