Oznanila, 3. junij 2018

Zaradi zapore Tržaške ceste je v nedeljo, 10.6., sv. maša na Logu že ob 8.00 uri.

Beseda življenja, molitvena skupina, je v ponedeljek, 4. junija, zvečer po sveti maši z naslovom: »Blagor tistim, ki delajo za mir, kajti imenovali se bodo Božji otroci« (Mt 5,9).

Čarna mavrica, otroški festival, prireditev za otroke: Rakovnik, 9. junij od 9.00 do 15.00 ure.

Srečanje starejših je v nedeljo 10. junija na Brezovici. Ob 15.00 uri  je sveta maša, ki jo bo daroval gospod Boris Rozman, kaplan na Vrhniki. Pred sveto mašo je možnost za spoved. Po maši pa bomo nadaljevali  v Marijinem domu z veselim druženjem. Če nimate prevoza, pokličite na številko 041 626 595.
Gospodinje prosim za pecivo in druge dobrote ob pogostitvi, Jožef Poje, žpk.

 

Romanje bolnikov in invalidov na Brezje je v soboto, 16. junija. Ob 9.00 uri je začetek molitve in ob 10.00 uri sveta maša.

Molitveni dan za duhovne poklice naše dekanije je v nedeljo, 17. junija na Brezjah. Ob 15.00 uri je molitvena ura in ob 16.00 sveta maša. Na Brezje bomo odšli z lastnim prevozom. Še posebej prosimo za letošnje novomašnike in vse, ki se odločajo o svoji prihodnosti.

About

View all posts by