Oznanila, 27. oktober 2019

V času jesenskih počitnic ni veroučnih srečanj. Verouk se začne po počitnicah, 4. novembra.

Ponedeljek in torek, 28. in 29. oktobra, od  8.00 do 15.00 ure, so na Škofijski klasični gimnaziji v Šentvidu nad Ljubljano jesenske raziskovalno-ustvarjalne delavnice za učence 8. in 9. razreda osnovne šole. Za vse udeležence bo brezplačno kosilo. Več informacij in prijava na: www.stanislav.si

Petek, 1. november, praznik Vseh svetih; svete maše: Brezovica ob 7.00 in 14.00, Log in Vnanje Gorice ob 8.30, Dragomer ob 11.00. Po vsaki sveti maši, razen ob 7.00 na Brezovici, bo tudi molitev na pokopališču.

Zvečer ob 18.00 uri je na Brezovici molitev rožnega venca za naše rajne, na predvečer dneva vernih rajnih. Ta dan je tudi prvi petek v mesecu.

Sobota, 2. november, spomin vernih rajnih; sv. maša je na Brezovici ob 7.00 in ob 19.00.

Sobota, 2. november, prva sobota in obisk starejših in bolnih; namesto prvega petka. Zvečer je pred sv. mašo molitev rožnega venca pred Najsvetejšim, po maši pa litanije Matere Božje.

Nedelja, 3. november,  je zahvalna nedelja.

Od 1. do 30.  novembra bodo na Rakovniku darovane gregorijanske svete maše za + Igorja Trčka.

About

View all posts by