Oznanila, 27. marec 2016

Obisk bolnih in ostarelih na domu bo na prvi petek, 1. aprila.

Lepo povabljeni na dogodke ob postavitvi novih orgel, ki bodo v župnijski cerkvi sv. Antona Puščavnika na Brezovici:

♫  V četrtek, 31. marca ob 19:45 vabljeni na koncert pevskega zbora Adoramus pod vodstvom dirigenta Marjana Grdadolnika.

♫  V petek, 1. aprila ob 19:45 vabljeni na koncert, ki ga bodo izvajali otroški, mladinski in mešani pevski zbor Brezovica ter pritrkovalci.

♫  V soboto, 2. aprila ob 19:45 vabljeni na predstavitev novih orgel in orgelski koncert, ki ga bodo izvedli organisti Dalibor Miklavčič, Angela Tomanič, Matej Plevnik, Ana, Lucija in Gregor Žitko ter Veronika Celarc. Izvajali bodo znana dela mojstrov klasične glasbe.

♫  V nedeljo, 3. aprila ob 10h vabljeni na slovesno sveto mašo in blagoslov novih orgel. Slovesnost in blagoslov bo vodil pomožni škof dr. Anton Jamnik. Po blagoslovu orgel bo pogostitev za vse udeležence po sv. maši na parkirišču. Naj bo to dan našega skupnega praznovanja, veselja in zahvale. Lepo povabljeni!

Protipotresna pobožnost in procesija bo na belo nedeljo, 3.4., bo ob 16h na Brezovici. Ura je spremenjena zaradi slovesnosti blagoslova novihvstajenje orgel.

About

View all posts by