Oznanila, 25. februar 2018

Letno srečanje vseh ključarjev bo v torek, 27. februarja, po maši ob 19:30. Povabljeni že k sv. maši.

Vsako postno nedeljo bo križev pot na Logu, od glavne ceste do cerkve na Logu, ob 15:00 uri. V primeru neprimernega vremena bo križev pot v kapeli na Logu. Četrto postno nedeljo sodelujejo pri križevem potu člani gibanja Pot, peto birmanci in šesto skavti. Prav tako bo molitev križevega pota na Brezovici ob petkih po sveti maši.

Vsak delavnik v postnem času bo molitev hvalnic ob 6:00 uri v prostorih Chatumeniuma.

Na prvi petek v mesecu marcu, 2. 3., bom obiskal starejše in bolne na domu. Ob 15h bo na Brezovici molitev rožnega venca Božjega usmiljenja. Zvečer po maši, po križevem potu, oblikujejo molitev pred Najsvetejšim župljani iz soseske Log.

V soboto, 3.3., bo duhovna obnova za vse birmance. Potekala bo v prostorih Marijinega doma na Brezovici. Začetek bo ob 9:00 in zaključek ob 13:00.

Na prvo soboto, 3.3., zvečer pred sv. mašo bo molitev rožnega venca, po maši pa litanije Matere Božje.

About

View all posts by