Oznanila, 23. september 2018

Srečanje zakonskih jubilantov bo v nedeljo, 30. septembra ob 10:00 na Brezovici. Na srečanje povabljeni vsi jubilanti, ki letos obhajate 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60 ali višjo obletnico sklenitve zakonske zveze.
Sporočite na tel. št. (040) 395 942 (župnik) vaš letošnji jubilej skupnega zakonskega življenja. Bogu se zahvalimo za vsa pretekla leta in prosimo blagoslova in življenjske modrosti za naprej.

Dijakonsko posvečenje: v soboto, 6. oktobra, ob 15:00 uri v Šentvidu nad Ljubljano. V dijakona bo posvečen tudi g. Gregor Bregar, ki je pred vstopom v bogoslovje živel v naši župniji. Lepo vabljeni, da z molitvijo spremljamo nove dijakone na poti duhovniškega poslanstva.

Radio Ognjišče vabi mlade po letih in po srcu na festival sodobne krščanske glasbe s slavljenjem, Ritem srca, ki bo v četrtek, 11. oktobra, ob 19.30, v telovadnici Osnovne šole Alojzija Šuštarja v Šentvidu v Ljubljani. Cena vstopnice je 5 €. Lahko jih rezervirate prek spleta, kupite na Radiu Ognjišče, v prodajalnah založbe Ognjišče, Slomškove knjigarne in eno uro pred festivalom.
“Glasbeno ogrevanje” se začne ob 18. uri v avli osnovne šole, kjer bo skupina Svetnik predstavila novo zgoščenko. Mladi, pridite in slavite Boga s pesmijo in svojo prisotnostjo! Več na:  http://ritemsrca.ognjisce.si/

About

View all posts by