Oznanila – 2. nedelja po božiču – 3. januar

Torek, 5. januar, je tretji sveti večer pred praznikom Gospodovega razglašenja.

Sreda, 6. januar, Gospodovo razglašenje ali Sveti trije kralji – praznik razglasitve Odrešenika po izobražencih, modrih, znanstvenikih.

Petek, 8. januar, obisk starejših in bolnih na domu.

Nedelja, 10. januar, je praznik Jezusovega krsta. S tem praznikom se zaključi božični čas, vendar božične pesmi še ostanejo vse do praznika Jezusovega darovanja v templju.

Sveti krst otroka je do nadaljnjega mogoč v družinskem krogu.

Ker je udeležba pri sveti maši še vedno omejena, je mogoče, da se sv. maše udeležijo člani tistega gospodinjstva, ki so za sveto mašo darovali. Tako med delovniki, kot ob nedeljah in praznikih. Vsi pa ste povabljeni, da spremljate prenos svete maše preko medijev.

Povabljeni k zakramentu svete spovedi in svetemu obhajilu vsak delovni dan v župnijsko cerkev na Brezovici od 18.00 do 19.00. Ob nedeljah in praznikih je možnost za sveto spoved in sveto obhajilo od 11.00 do 12.00.

About

View all posts by