Oznanila, 2. februar 2020

Nedelja, 2. februar, ob 18.00 uri, dekanijsko srečanje odraslih župnijskih pevskih zborov na Viču.

Ponedeljek, 3. februar, po večerni sv. maši je srečanje molitvene skupine Beseda Življenja. Vodilo, vrstica Svetega pisma za mesec januar je: »Dečkov oče je takoj zavpil in rekel: “Verujem, pomagaj moji neveri!”« (Mr 9,24).

Četrtek, 6. februar, ob 19.00 uri, srečanje za starše prvoobhajancev v Marijinem domu na Brezovici.

Petek, 7. februar, prvi petek, obisk starejših in bolnih na domu. Ob 15.00 uri je na Brezovici molitev rožnega venca Božjega usmiljenja.

Petek, 7. februar, prvi petek, srečanje vseh birmancev pri sv. maši ob 19.00 uri.

Zvečer po sv. maši je molitev pred Najsvetejšim do 20.30 ure, pripravlja soseska Log.

Sobota, 8. februar, je prva sobota, ob 10.00 uri je srečanje za ministrante. Zvečer pred sv. mašo molitev rožnega venca pred Najsvetejšim s premišljevanjem na Fatimski način.

Nedelja, 9. februar, ob 15.00 uri srečanje mladinskih župnijskih pevskih zborov na Rakovniku.